Novinky
1.2. 2024

Dokonalá svatba se vrací na prkna Divadla Lucie Bílé

Bill má rád Rachel. Rachel má ráda Billa. Brzy bude dokonalá svatba, na kterou se těší oba snoubenci i všichni kolem nich. Jenže ráno před svatbou se Bill po noci, ze které si díky loučení se svobodou vůbec nic nepamatuje, probudí v posteli se zcela neznámou dívkou. Na dveře už klepe ženichův svědek Tom a brzy také nevěsta. Podaří se svatební den zachránit anebo mohla noc před svatbou všechno změnit?
 
Již tento pátek se na prkna našeho Divadla Lucie Bílé vrací oblíbená inscenace Dokonalá svatba. Situační komedii britského dramatika Robina Hawdona uvedla divadelní společnost INDIGO Company v režii Lumíra Olšovského poprvé již v roce 2013. O několik let později se Dokonalá svatba dočkala obnoveného nastudování s částečně novým obsazením. V něm se diváci mohou těšit na Václava Koptu s manželkou Simonou Vrbickou, Ivanu Korolovou, Veroniku Čermák Mackovou, Zbigniewa Kalinu, Lilian Fischerovou, Janu Trojanovou nebo Michaele Vykuse. Komediální atmosféru v ději dotváří také originální hudební podkres, který pro inscenaci připravil Ondřej Ruml.
 
Ve svém divadle tvořím zázemí lidem, kterých si nesmírně vážím a kteří jsou talentovaní a skvělí. Zároveň chci představovat inscenace, které jsem měla možnost již dříve vidět a přála jsem si, aby byly u mě. Takovým představením je právě i komedie Dokonalá svatba plná úžasných hereckých výkonů. Přijďte se podívat, uvidíte, že budete stejně nadšení jako já,“ zve diváky do svého divadla principálka Lucie Bílá.
 
Poslední volné vstupenky na komedii Dokonalá svatba, kterou uvedeme v pátek 2. února od 19 hodin, pořídíte na našem webu ZDE.

Naši partneři

Mediální partneři

Načítám...