Novinky
20.3. 2024

Simona Stašová oslavila narozeniny na jevišti Divadla Lucie Bílé

V úterý 19. března jsme během reprízy komedie Třináct u stolu přímo na jevišti oslavili narozeniny fenomenální herečky Simony Stašové. Ještě před samotným začátkem představení pak oslavenkyni v zákulisí překvapila naše principálka Lucie Bílá.

"Jestli si něčeho vážím, tak právě toho, že tato dáma, herecká legenda a obrovská osobnost, hraje v mém divadle a dělí se se mnou v šatně o stoleček. Simonko, jsem moc šťastná, že tě mám. Hlavně se mi opatruj, buď zdravá a spokojená. Milovaná už jsi - protože my tě s Radečkem milujeme moc," přála své kolegyni zlatá slavice.

Během závěrečné děkovačky popřáli Simoně Stašové na jevišti také její kolegové z představení a ředitel divadla Karel Zaňák. "Já jsem si říkala, že mě dnes asi čeká nějaké překvapení, ale tohle jsem tedy netušila. Moc si toho vážím a děkuji Lucii, že tu mohu být a že Divadlo Lucie Bílé už je tak trochu i moje divadlo," reagovala překvapená oslavenkyně.

Jak celá oslava probíhala zjistíte ve fotogalerii. Ještě jednou za celé Divadlo Lucie Bílé přejeme všechno nejlepší a těšíme se na příští rok, kdy u nás Simona Stašová oslaví své kulaté narozeniny premiérou inscenace Cena za něžnost podle slavného filmu s Shirley MacLaineovou a Jackem Nicholsonem.

Vstupenky na další reprízy komedie Třináct u stolu pořídíte na našem webu

Naši partneři

Mediální partneři

Načítám...