Představení

Koncert k 30. výročí Klubu cystické fibrózy

K
Koncert

SPIRÁLA PEREL - slavnostní koncert k 30. výročí Klubu cystické fibrózy, který se uskuteční v pondělí 21. listopadu 2022 v pražském Divadle Lucie Bílé.

V rámci večera proběhne kromě unikátního kulturního programu i slavnostní udělování cen na podporu pacientů, rodin, lékařů, vědců, společností, patronů a partnerů boje za včasnou diagnostiku a co nejúčinnější léčbu onemocnění Cystická fibróza a i dalších tzv. vzácných onemocnění (asociace ČAVO, jsou to nemoci, které postihují cca 5/10000 lidí v ČR, SR a UK, které samozřejmě sužují i další lidi v EU a na celém světě).

Součástí programu bude představení Klubu cystické fibrózy v ČR u příležitosti 30. výročí jeho činnosti v České republice.

Mezi pozvanými hosty jsou kromě předsedkyní klubu CF i největší osobnosti československé medicíny - chirurgové prof. Pafko a prof. Lischke, přednosta mikrobiologie FN Motol prof. Dřevínek, doc. MUDr. Věra Vávrová, DrSc., která celý svůj profesní život věnovala dětem s cystickou fibrózou a genetik prof. Macek.

Hlavním patronem klubu je již mnoho let slavný herec Ivan Trojan s celým souborem Dejvického divadla, kteří dlouhodobě pomáhají zejména při tvorbě a křtech kalendářů Slané ženy a při tvorbě informativních TV spotů o problematice CF. Součástí programu bude například také vystoupení herečky Kateřiny Marie Fialové, úžasného dívčího tria Ladybirds, dále nás čeká ukázka z tanečního představení AIRE (Vzduch) flamencové skupiny Cía flamenca Virginia Delgado, známé tanečnice a choreografky flamenca z Madridu dlouhodobě působící v Praze nebo Eduarda Zubáka, tanečníka známého mimo jiné i ze soutěže “Když hvězdy tančí”, který vystoupí v doprovodu jeho syna kytaristy Filipa Zubáka.

Představení uzavře strhující koncert nejlepších umělců jazz-flamencové scény Čech, Slovenska, Španělska a Rakouska. Zaznějí i skladby fenomenálního kytaristy Vincente Amiga, který je v současné době, po odchodu génia Paco de Lucía, nejlepším jazz flamencovým kytaristou na světě v aranžmá výjimečného jazz flamenkového kytaristy Flaco de Nerja působícího ve Vídni, a to za doprovodu autentického zpěvu uznávaného španělského umělce Roberta Lorenteho z Madridu.

Dále se můžeme těšit na další úžasné hudebníky jako jsou kytarista Morenito de Triana, pianista Vašek Greif, perkusionista Michael Cába, flétnista Pavel Křižovenský či houslista Cyril Kubiš, Eddy Portella perkuse a zpěv a španělská zpěvačka Carmen Sista.

V předsálí budete mít možnost zhlédnout unikátní výstavu fotografií z kalendáře SLANÉ ŽENY 2019. Všechny modelky v něm jsou ženy nemocné CF.

Zakoupením vstupenky přispějete na spolek Klub nemocných cystickou fibrózou, který sdružuje a podporuje děti i dospělé s tímto závažným onemocněním.
 
Ze srdce děkujeme!
Lucia Anroni Mansfeldová, organizátorka slavnostního koncertu
Simona Zábranská, ředitelka Klubu nemocných Cystickou fibrózou v ČR

 

Délka představení

Účinkující

Změna v obsazení vyhrazena

Darujte zážitek, darujte radost...

Dárkovým poukazem můžete mile překvapit svoje nejbližší v rodině, přátele, obchodní partnery nebo kolegy v zaměstnání. Postaráte se jim tak o příjemný zážitek v Divadle Lucie Bílé, na který se jen tak nezapomíná.
Sledujte nás na

Praktické informace

vstupenky

Kde si koupit
vstupenky

Vstupenky můžete zakoupit buď elektronicky na našem webu nebo v pokladně Divadla Lucie Bílé v prostoru fanshopu LB u vchodu do divadla denně Po - Ne, 10:00 - 18:00 (+420 704 384 716).

Rezervace a prodej na fakturu zajišťuje obchodní oddělení Divadla Lucie Bílé: +420 728 486 636, info@divadloluciebile.cz

vstupenky

Jak se dostat k divadlu
a kde parkovat

Časové údaje jsou pro pěší chůzi, standardní rychlostí.
6 min.
METRO trasa A - zastávka Staroměstská
5 min.
TRAMVAJ č. 2, 17 a 18 - zastávka Staroměstská
6 min.
Parkoviště Rudolfinum
12 min.
Nadzemní parkoviště Dvořákovo nábřeží
5 min.
Nadzemní parkoviště Smetanovo nábřeží
11 min.
Garáže Národní divadlo
vstupenky

Občerstvení
v divadle

Ve foyer divadla se vám dostane u baru občerstvení – pití nealko/alko, zákusky slané/sladké, a tomu vévodí skvělá káva značky LB coffee. Pokud vám káva zachutná, můžete si jí zakoupit domů v maloobchodním balení.

drescode

Co si vzít
na sebe

Návštěva divadla je pro každého z nás odměnou za každodenní shon a práci. Divadlo nás má po těch výkonech zklidnit, vtáhnout do konejšivé, duši hladící atmosféry, pobavit a poučit. Abychom si poskytnuté benefity užili, můžeme do Divadla Lucie Bílé přijít v oděvu co nejpohodlnějším, aby dámy nerušil těsný korzet a gentlemany škrtící kravata.

Dalším předpokladem oděvu do divadla je, že nesmí omezovat šanci na frenetický potlesk, protože umělci, právě kvůli tomu, ze sebe vydávají na jevišti to nejlepší :)

fanshop lucie bílé

Fanshop Lucie Bílé
a Divadla Lucie Bílé

Na pultu s dárkovými předměty si můžete vybrat z celé plejády šperků vyrobených ručně Lucií Bílou. V nabídce je právě vydaná kniha LB, nejnovější CD a další sortiment, kterým můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým.

Naši partneři

Mediální partneři

Načítám...